Cropped image of attractive young woman and her little cute daughter are cooking on kitchen. Having fun together while making cakes and cookies. Top view of mom with daughter making dough heart.

RODZINNA TRADYCJANasza pasja,
nasza historia

Jesteśmy rodzinną firmą z Nowego Dworu Mazowieckiego, niedaleko Warszawy. Nasza historia zaczęła się w 1991 roku, kiedy Państwo Janczewscy postanowili przekształcić swoją pasję do produktów cukierniczych w nowoczesny zakład produkcyjny. Do dziś wiele z naszych ścisle strzeżonych receptur powstaje na bazie sprawdzonych przepisów właścicielki firmy, Pani Marioli Janczewskiej.

Wartości, które są dla nas ważne

Tradycja

Jakość

Innowacja

Zespół

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJAktualności

Świąteczne specjały
Świąteczne specjały
W naszej ofercie nie brakuje produktów świątecznych najwyższej jakości. Jednym z bestsellerów jest makowiec premium o wysokiej zawartości nadzienia makowego, które zostało wzbogacone polskim miodem pszczelim i powidłami śliwkowymi. Nie może zabraknąć go na Państwa Wielkanocnym stole!
Nowość – Czekoladowe brownie
Nowość – Czekoladowe brownie
Z przyjemnością informujemy o nowości w naszym asortymencie, która z pewnością trafi w gusta czekoladoholików… Dekadenckie, intensywnie czekoladowe brownie wzbogacone kawałkami orzechów włoskich. Zapraszamy do skosztowania tego niepowtarzalnego połączenia wilgotnego ciasta i chrupiącej skórki!
Zmiany w asortymencie na wiosnę…
Zmiany w asortymencie na wiosnę…
Wraz z pojawieniem się wiosny w naszej ofercie również pojawiają się letnie nowości. Już wkrótce oficjalnie rozpoczniemy sezon na jagodzianki, ciasta z owocami i serniki na zimno! O szczegółach będziemy informować na bieżąco…